Producenci
Promocje
Piko 53330 , 53331  2 wagony osobowe 2 i 3 kl, PKP
Piko 53330 , 53331 2 wagony osobowe 2 i 3 kl, PKP
590,00 zł 499,00 zł
szt.
Piko 59969 Lokomotywa elektryczna EU43, PR
Piko 59969 Lokomotywa elektryczna EU43, PR
679,00 zł 599,00 zł
szt.
Piko 96790  2 wagony osobowe EW I   A i B , SBB
Piko 96790 2 wagony osobowe EW I A i B , SBB
790,00 zł 679,00 zł
szt.
Piko 50630 Parowóz BR 83.10, DR
Piko 50630 Parowóz BR 83.10, DR
1 599,00 zł 1 499,00 zł
szt.
Regulamin

Regulamin

1

Sklep internetowy działa w ramach podmiotu gospodarczego

Hurtownia Artykułów Biurowych

Jerzy Nehring

87-100 Toruń ul Chełmińska 4

NIP 879-025-36-61

wpis do ewidencji nr 13911 prowadzonej przez Prezydenta Miasta Torunia

(aktualne dane kontaktowe znajdziesz w zakładkach O firmie lub Kontakt).

Pod tym adresem znajduje się również sklep stacjonarny.

2

Prowadzimy dystrybucję towarów z branży modelarstwa kolejowego. Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów i są fabrycznie nowe.

3

Wszelkie podawane przez nas informacje nie stanowią naszej wiążącej oferty w rozumieniu art.66 p.1 Kodeksu Cywilnego a stanowią  jedynie zaproszenie do zawarcia umowy, w rozumieniu art.71 Kodeksu Cywilnego.

4

Cena produktu uwidoczniona na stronie Sklepu internetowego podana jest w złotych polskich i zawiera wszystkie składniki, w tym podatek VAT oraz cła. Ceny produktów nie zawierają jednak kosztów dostawy.

5

Zakupiony towar w naszym sklepie będzie udokumentowany paragonem fiskalnym. lub na prośbę Klienta fakturą VAT. Prośba jednak  musi do nas wpłynąć najpóźniej wraz z dokonaniem przelewu.

6

Zakupu można dokonać po uprzednim zarejestruj się w naszym sklepie. Upewnij się, czy adres e-mail, adres wysyłki i ewentualnie dane do faktury, są poprawne. W przypadku danych wzbudzających wątpliwości co do prawdziwości zamówienie zostanie anulowane.

7

Dane osobowe Klienta zbierane przez Administratora za pośrednictwem Sklepu internetowego (w tym przypadku naszą firmę) zbierane są wyłącznie w celu realizacji zawartej z nim umowy sprzedaży.

8

Akceptujemy dwie formy płatności: przelew i pobranie. W przypadku wyboru płatności przelewem, po przygotowaniu wysyłki, otrzymasz od nas wiadomość o „oczekiwaniu na przelew” za towar i koszty wysyłki z danymi i numerem konta. Oczekujemy 3 dni robocze na wpłynięcie pieniędzy na nasze konto, w przeciwnym razie twoje zamówienie będzie anulowane i towar wróci do magazynu. Wysyłkę realizujemy po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie.

9

Na terenie Polski towar wysyłamy paczką priorytetową lub paczką 48 za pomocą Poczty Polskiej. Wysyłkę powyżej 600 zł płatną przelewem realizujemy na nasz koszt. Wszelkie inne formy wysyłki (np. ubezpieczenie, wysyłka zagraniczna) wymagają indywidualnego uzgodnienia.

Wysyłkę realizujemy zwykle do 24 godz. odliczając sobotę i niedzielę oraz czas jaki potrzebuje Poczta Polska aby dostarczyć paczkę do twoich drzwi.

Mini Kolej nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane transportem. Jeśli przesyłka nie dociera zgłoś to nam niezwłocznie. Jeśli przesyłka dotrze uszkodzona musisz sporządzić odpowiedni protokół wraz z doręczycielem.

10

Sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego osobą fizyczną, który nabywa produkt w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, z tytułu niezgodności Produktu z Umową sprzedaży w zakresie określonym w Art. 556-576 Kodeksu Cywilnego.

 

 Reklamacje z tytułu niezgodności Produktu z Umową sprzedaży można składać pisemnie na adres [87-100 Toruń ul Chełmińska 4]lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [mini kolej@o2.pl]

 

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.

 

Odpowiedź Sprzedawcy w sprawie reklamacji jest wysyłana na podany przez Klienta adres lub w inny podany przez Klienta sposób.

 

W przypadku konieczności przesłania reklamacji do sprzedawcy koszty pokrywa klient. Przesyłki za pobraniem nie będą przyjmowane.

 

Kupujący ma prawo złożyć oświadczenie co do sposobu rozpatrzenia reklamacji.

11

 

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (tj. Jerzy Nehring 87-100 Toruń ul Chełmińska 4, e-mail: minikolej@o2.pl) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz [Hurtownia Art. Biurowych Jerzy Nehring 87-100 Toruń ul Chełmińska 4], niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

12

Jesteśmy Administratorem podanych przez ciebie w momencie rejestracji lub składania zamówienia danych osobowych.

Dane przetwarzamy w celu realizacji twoich zamówień, obowiązków prawnych administratora lub zapewnienia prawnie uzasadnionych interesów.

Swoje dane podajesz dobrowolnie, masz prawo dostępu do nich, możesz je zmieniać lub żądać usunięcia.

Szczegółowy opis zawiera zakładka Ochrona Danych Osobowych.

13

 

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.

 

Usługodawca zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu.

Zmiany Regulaminu nie będą w żaden sposób naruszać praw lub świadczeń nabytych Klientów, w szczególności nie będą miały wpływu na złożone lub realizowane Zamówienia i zawarte Umowy sprzedaży, które realizowane będą na zasadach dotychczasowych.

 

Klienci mogą uzyskać dostęp do Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej Sklepu internetowego oraz pobrać go i sporządzić jego wydruk.

Załączniki (będące integralną częścią umowy):

Zakładka - Ochrona Danych Osobowych

Zakładka - Polityka Prywatności

Zakładka - Zwroty Formularz

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl